Oferta Living Room

Naszą ofertę stanowią usługi noclegowe zorganizowane w postaci specjalnie przygotowanych apartamentów do wynajęcia krótkoterminowego w Tarnowie. Apartamenty te znajdują się w blokach na cichym osiedlu.
Oferujemy innowacyjne wynajęcie nowocześnie urządzonych apartamentów w ofercie krótko i długoterminowej.

Każdy apartament jest wyremontowany, zaprojektowany z myślą o gościach jak również wyposażony w niezbędny sprzęt rtv i agd. W bliskiej odległości znajdują się m.in. parking, przystanek autobusowy, sklep spożywczy, plac zabaw i wiele innych. Zapewniamy wymianę pościeli i kompletu ręczników. Na życzenie klienta świadczymy dodatkowe usługi porządkowe, gastronomiczne lub remontowe. Ceny uzgadniane są indywidualnie z każdym kto korzysta z noclegu w naszym apartamencie Living Room w Tarnowie.

Tanie noclegi w TarnowieNasza oferta jest lepsza niż w tradycyjnym hotelu. Wynajmują Państwo cały apartament na wyłączność. Z wszystkich udogodnień dostępnych w mieszkaniu korzystają Państwo nieodpłatnie.
Dla osób o specjalnych wymaganiach przygotowujemy i adaptujemy lokal na życzenie po wcześniejszym kontakcie i ustaleniach.

Doba zaczyna się jak w każdym hotelu i motelu o godzinie 15:00 a kończy o 12:00.

Zapewnimy Ci komfort i swobodę jak we własnym domu.

Przy dłuższym okresie wynajmu gwarantujemy Tanie noclegi.

Nowoczesne wnętrze sprawi że pobyt w naszym Apartamencie w Tarnowie będzie przyjemny i z chęcią będą Państwo do nas wracali.

Sprawdź nasz apartament

LUKSUSOWY APARTAMENT, LIVING ROOM
2016